
- Geschreven door: BDK
- Categorie: Blog-algemeen-nieuws
We zijn in een nieuwe fase aangekomen in de strijd tegen de Aziatische hoornaar.

- Geschreven door: Webmaster
- Categorie: Blog-algemeen-nieuws
Onze vernieuwde website staat online. De onderliggende software kreeg een update en gebruikt nu de nieuwste technische hulpmiddelen. Hierdoor is de site beter beveiligd en sneller in gebruik. Er werden tevens enkele nieuwigheden op de site ingebouwd en er werd een modernere vormgeving toegepast.
Alvast veel plezier bij het verkennen van de vernieuwde site.

- Geschreven door: BDK
- Categorie: Blog-algemeen-nieuws
Zij die reeds een selectieve val ter beschikking hebben, worden aangeraden deze te plaatsen vanaf het ogenblik dat het overdag geregeld boven de 10°C wordt. Volgens de laatste weerberichten zal dit vanaf maandag, 13 februari het geval zijn !
Honeybee Valley | Eerste vliegende Aziatische hoornaar koningin gespot

- Geschreven door: BDK
- Categorie: Blog-algemeen-nieuws
Op zaterdag 7 januari trokken 8 moedige vrijwilligers richting Zoem-In, gewapend met een boorplatform, lijmpistolen, markeerstiften, etc. Het thuisfront werd verwittigd 'dat zou doorgedaan worden tot alle vallen gemaakt waren, en dat dat wel eens laat zou kunnen worden'. Zondag werd zelfs als reservedag ingepland voor het geval het allemaal wat zou tegenvallen.